HİZMETLERİMİZ

Cihangir Sauna

HİZMETLERİMİZ

SAUNA

Yasamımızın bir parçası olan sauna; zihnimiz ve bedenimiz için rahatlatıcı bir etkiye sahip olmasının yanında saglıklı bir yasam için gereklidir. Saunayı tanımlamak gerekirse; ısı ve buharın etkisiyle vücuda uygulanan gevseme ve rahatlama hareketleridir.
Cihangir Sauna; sauna hizmetiyle birlikte masaj hizmeti de vermektedir.

  • Klasik Masaj
  • Ayak Masajı
  • Kafa Masajı
  • Krem Masaj
DEVAMINI OKU DEVAMINI OKU

KLASİK MASAJ

Rahatlatıcı etkisi bilinen masaj; hem fizyolojik hem de psikolojik açıdan insana iyi gelmektedir. Masaj sehir hayatının getirdigi sıkıntı ve stres gibi sorunların üstesinden gelmenize yardımcı olmaktadır.
Masajın bagısıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olmasından ciltteki kırısıklıkların ve yara izlerinin azalmasına kadar birçok yararı vardır.

DEVAMINI OKU DEVAMINI OKU

AYAK MASAJI

Ayak masajının bizi dinlendirmek dısında birçok faydası vardır.
Uzak Dogu' lular uzun yıllara dayanan terapi yöntemleri sonucunda tüm organların ayakta belli noktalara karsılık geldigini ve bu noktalara yapılan masajla baglantılı bölgenin sinirsel rahatlama yasayacagını belirtmislerdir.
Refleksoloji denilen bu yöntemin amacı vücutta sıkısan negatif enerjinin bu noktalara uygulanacak masaj ile vücuttan atılmasını saglamaktır.

DEVAMINI OKU DEVAMINI OKU

KAFA MASAJI

Basınızdan tüm vücudunuza yayılan vücut enerjisini düzeltmek ve dengelemek için uygulanan bas masajı, bu bölgede bulunan dogru noktaları uyarıp etkili bir rahatlama sağlar. Kronik bas agrısının ve stresin vücuttan uzaklastırılması için oldukça faydalı bir masaj teknigidir.
Kafa masajı sayesinde kaslarınız rahatlar. Kan dolasımını artırarak, bas bölgesinde toplanan kötü enerjiyi dagıtır.
Bas ve boyun bölgesine uygulanan masaj sayesinde yogun is temposu ve oturma bozuklukları gibi sebeplerden kaynaklanan tutulmalar ve agrılar da rahatlar.

KREM MASAJ

Krem masajı genel olarak vücutta olusan kas agrılarılını gidermeye yöneliktir. Kremle birlikte problemli bölgeye hareket vererek agrının engellenmesine yardımcı olur.
Masaj kremi problemli bölgeye sürüldükten sonra dairesel hareketler yapılarak emilimi saglanır ve ovalayarak masaj yapılır.
Boyun agrıları, bel agrıları, kas spazmları, kulunç, adele ve kas agrısı, omuz agrıları, sinir sıkısması, incinme ve burkulma, kramplar ve bas agrıları gibi benzer sikayetlerinizde krem masajını yaptırabilirsiniz.